SEGREGUJESZ - ZYSKUJESZ... nagrody w konkursie!


 

Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w pierwszej edycji kreatywnego konkursu o odpadach pn. "Segregujesz - Zyskujesz!" dla uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. W zamian za najlepsze kolaże, plakaty, komiksy o tematyce odpadowej i oryginalne wyroby z surowców wtórnych rozdamy bardzo atrakcyjne nagrody - laptopy, tablety, smartfony i gry planszowe. Nagrodzonych zostanie aż dwadzieścia prac w dwóch kategoriach wiekowych!

Konkurs będzie przeprowadzany w dwóch grupach wiekowych: oddzielnie dla zerówek i klas 1-3, a oddzielnie dla "starszaków", czyli klas 4-6 szkoły podstawowej. Każda z tych grup będzie miała inne zadania konkursowe, o których można przeczytać w regulaminie. Prosimy o przygotowanie prac zgodnie z wytycznymi. Uwaga, jedna szkoła może wysłać maksymalnie 5 prac indywidualnych autorów, a jury rozpatrywać będzie tylko 100 najwcześniej nadesłanych propozycji konkursowych. Warto się więc pośpieszyć!

Zgłoszenia (wyłącznie na załączonej karcie zgłoszeniowej) wraz z pracami konkursowymi należy składać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie od 3 do 31 października br. osobiście lub za pośrednictwem poczty (decyduje wówczas data stempla).

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela p. Beata Gajak z Oddziału - Centrum Edukacji Ekologicznej i Informacji o Środowisku w Departamencie Rolnictwa i Środowiska UMWL pod numerem tel. 81 44 16 713.

 → Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Konkurs realizowany jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej

z zakresu gospodarki odpadami,  dofinansowanej ze środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

  

 

Miasto Rejowiec Fabryczny Gmina Białopole Gmina Dorohusk

Gmina Dubienka Gmina Horodło Gmina Hrubieszów

Gmina Kamień Gmina Leśniowice Gmina Rejowiec

Gmina Rejowiec Fabryczny Gmina Ruda-Huta Gmina Sawin

Miasto Siedliszcze Gmina Uhanie Gmina Wierzbica

Gmina Włodawa Gmina Wojsławice Gmina Wola Uhruska

Gmina Żmudź