Zaczynamy głosowanie w Konkursie na EKOstwora pt: ”Entliczek pentliczek jestem Recykliczek, z butelki mam główkę, a z korka guziczek”!

Informujemy, iż w dniu 13 listopada br. zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń Ekostworów Recykliczków wykonanych przez uczniów klas III z ponad 40 szkół z obszaru gmin wchodzących w skład Związku Komunalnego Gmin Ziemi Chełmskiej.

Spośród złożonych/nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną 3 najbardziej pomysłowe postacie EKOstwora.

Wyboru 3 najbardziej udanych „Recykliczków” dokonają mieszkańcy gmin członkowskich ZKGZCH, w tym uczniowie, rodzice, nauczyciele oddając swój głos na wybranego „Recykliczka” faworyta. Głosowanie zostanie przeprowadzone drogą internetową na stronie internetowej Związku pod adresem www.zkgrl.pl poprzez oddanie głosu na wybranego faworyta w terminie od 16.11.2017 r. do 20.11.2017 r. Z jednego adresu IP na danego Recykliczka można oddać jeden głos dziennie.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

Regulamin konkursu 

  

Realizacja projektu „Edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu 18 gmin wchodzących w skład Związku Komunalnego Gmin „Ziemi Chełmskiej” w zakresie selektywnej zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych
oraz ich powtórnego wykorzystania bez szkody dla środowiska naturalnego

dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

 

Miasto Rejowiec Fabryczny Gmina Białopole Gmina Dorohusk

Gmina Dubienka Gmina Horodło Gmina Hrubieszów

Gmina Kamień Gmina Leśniowice Gmina Rejowiec

Gmina Rejowiec Fabryczny Gmina Ruda-Huta Gmina Sawin

Miasto Siedliszcze Gmina Uhanie Gmina Wierzbica

Gmina Włodawa Gmina Wojsławice Gmina Wola Uhruska

Gmina Żmudź